Kurs na Wózki Widłowe Egzamin i Uprawnienia

NASZE ATUTY

 

KURS NA WÓZKI WIDŁOWE (CENA do uzgodnienia)

Ćwiczenia na placu manewrowym w WarszawieSzkoleniem operatorów wózków widłowych (jezdniowych) zajmujemy się od 1997 roku.

Kadra instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne i pedagogiczne, co przekłada się na łatwą i bezstresową naukę jazdy wózkami. Posiadamy własny ośrodek szkoleniowy w Warszawie na Woli przy ul. Ordona 2A. Zajęcia praktyczne uczestników odbywają się w hali przystosowanej do nauki praktycznej. Szkolenia oraz egzaminy UDT przeprowadzamy w naszym ośrodku lub u klienta.

 

UPRAWNIENIA UDT NA WÓZKI WIDŁOWE

 

  • Po odbyciu szkolenia i po zdanym egzaminie przeprowadzonym przez Urząd Dozoru Technicznego uczestnik otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne (uprawnienia z Urzędu Dozoru Technicznego)
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne uprawnia do kierowania wózkami jezdniowymi z siedziskiem (czołowe, boczne, wysoki skład) oraz wózkami prowadzonymi za dyszel). Napęd spalinowy, gazowy i elektryczny.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS!!!

  • Dopasujemy godziny i terminy szkolenia praktycznego do możliwości uczestnika, to znaczy - osoby pracujące lub uczące się umówią się z instruktorem indywidualnie w terminach dla nich dogodnych.
  • System nauczania praktycznego jaki wprowadziła nasza kadra instruktorów sprawi, iż każdy uczestnik bez problemu i szybko nauczy się obsługiwać wózek widłowy.

 

Kurs na wózki widłowe przeprowadzamy w pomieszczeniu zamkniętym na hali jak widać na załączonym filmie. Nasz plac manewrowy jest w pełni przystosowany do prowadzenia tego typu kursów.

 

WYMAGANIA

  • Ukończenie przez uczestnika 18 roku życia.
  • Wykształcenie minimum podstawowe.
  • dokument tożsamości na szkoleniu i egzaminie

 

Pytania i Odpowiedzi

 

Zobacz tabelę kategorii i ważność uprawnień UDT

Z tej tabeli zorientujesz się szybko jakie kategorie uprawnień przypisane są do urządzeń które cię interesują oraz w jakim okresie obowiązują.

 

 

 

UWAGA !!! - ZOBACZ JAK UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ.